Υπάρχει λόγος!
Για την ακρίβεια υπάρχουν 66 λόγοι, για να υποστηρίξετε στις δημοτικές εκλογές ένα ψηφοδέλτιο που κάνει τη διαφορά!
Το ψηφοδέλτιο των Πολιτών σε Κίνηση Δάφνης-Υμηττού .
Σας καλώ και σας καλούμε, την Τετάρτη, 13 Σεπτεμβρίου & ώρα 20.00 στην αίθουσα των ΚΑΠΗ Δάφνης(Χρήστου Μιχαλόπουλου 65, Δάφνη), να γνωρίσετε τους υποψηφίους του συνδυασμού μας, να ακούσετε την αλήθεια μας και να ανταλλάξουμε απόψεις και ιδέες.
![](https://www.androul.com/wp-content/uploads/2023/09/Υποψήφιοι-Δημοτικοί-Σύμβουλοι-Δάφνη-Υμηττός.png)
Δείτε τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Δάφνης-Υμηττού με τους Πολίτες σε Κίνηση Δάφνης-Υμηττού
Δείτε το Βίντεο από την εκδήλωση παρουσίασης των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων με τους Πολίτες σε Κίνηση Δάφνης Υμηττού και επικεφαλής την Όλγα Χριστινάκη:
![Ανδρουλάκης Ανδρέας Δάφνη Υμηττός Υποψήφιος](https://www.androul.com/wp-content/uploads/2023/08/Κάρτα3_1.png)