Η ιστοσελίδα μου (http://sch.androul.com νέα) (http://androul.mysch.gr παλιά) τελικά πήρε την ?1η θέση στην κατηγορία: «ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ ΙΣΤΟΤΟΠΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΜΑΔΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ» του 8ου Διαγωνισμού Ελληνόφωνων Εκπαιδευτικών Ιστότοπων 2017 στο πλαίσιο του 9ου Πανελλήνιου Συνέδριου των Εκπαιδευτικών για τις ΤΠΕ στη Σύρο.
https://2017.eduwebawards.gr/…/uploa…/8deei-anakoinosi-06.pdf
Ευχαριστώ για τη στήριξη των συναδέλφων πληροφορικών όλα αυτά τα χρόνια.
![Ανδρουλάκης Ανδρέας Δάφνη Υμηττός Υποψήφιος](https://www.androul.com/wp-content/uploads/2023/08/Κάρτα3_1.png)